Bonitos Companeros Deluxe Radicchio

Bonitos Companeros Deluxe Radicchio

 

nar.: 11.3.2015
Ruby pes - náš Red, Redík, Redeček, Redouš, Miláček....


Dosavadní výstavní úspěchy:
CAJC, 4XBOB, BOJ, CAC, 2xCACIB, NÁRODNÍ VÍTĚZ ČMKU, VÍTĚZ TŘÍDY

 


 

Gimli od Čitunky

 

Gimli Od Citunky

 

nar.: 6.8.2013
Trikolor pes - Gimík, Gimlíček - nejhodnější pes na světě..


Dosavadní výstavní úspěchy:
CAJC, BOJ, BOB, CAC, VÍTĚZ BARVY  2XVÍTĚZ TŘÍDY, 2X KRAJSKÝ VÍTĚZ

 

 

 


 

Fík Karaj

Fik Karaj

 


nar.: 21.10.2012
Black and Tan pes - Fíček, věrný kamarád a náš nejstarší kingouš


Výstavní úspěchy: VN1, CAJC, BOJ

 

 

 

 

Adwin Kings my Wings             nar.: 5. 4. 2019    Trikolorní pejsek, Adínek, Adwík, Ad. Pohodář a horolezec - nejraději má jídelní stůl...

 

 

Bonitos Companeros Deluxe Waikiki - chovná fena, nar. 16.10.2016. Je to naše krásná malá a zdravá junioršampionka, s krásnou dosavadní výstavní karierou, která byla minulý rok přerušena radostnou událostí v podobě jejího prvního vrhu - porodila krásná čtyři trikolorní štěňátka. Tuto milovanou fenečku máme ve spoluvlastnictví s panem Markusem Kirschbaumem z chovatelské stanice Bonitos Companeros Deluxe a jsem za ni velmi ráda. Dá se říct, že se mi splnil sen mít jednou pěknou typickou kingici, a Waikiki jí opravdu je. Máme ji moc rádi a těšíme se na další její potomstvo.

 


 

Amy Kings my Wings - fenečka z našeho prvního vrhu, narozena 5.4.2019. Je to naše malinké zlatíčko, je krásná po mamince a temperamentní po ní i po tatínkovi. Vyrostla z ní krásná malá a typická fena, má za sebou již první vítězství na klubové výstavě a zatím samé výborné, uvidíme příští rok, jak bude její slibná kariéra pokračovat a pevně věříme že i zdravotní kontroly dobře dopadnou.